O nás

Naše firma se zabývá se vývojem, výrobou a dovozem značkových trampolín FASTJUMP do České a Slovenské republiky. Trampolíny FASTJUMP jsou konstruovány na základě našich několikaletých zkušeností s výrobou a prodejem trampolín a dále pak zkušeností a poznatků Vás našich zákazníků, proti konkurenčním trampolínám na trhu mají naše trampolíny řadu výhod a vylepšení (pro přehled vylepšení našich trampolín FASTJUMP klikněte: zde) a  proto při srovnání kvalitativních a hlavně bezpečnostních parametrů s ostatními konkurenčními výrobky mají trampolíny FASTJUMP vždy výrazně lepší hodnocení (pro srovnání s konkurenčními trampolínami klikněte: zde).

 

Nejlevnější trampolíny u nás nehledejte, protože je u nás opravdu nenajdete, ale naše kvalitní trampolíny Vás svou cenou jistě velmi mile překvapí, není nijak vysoká a naše trampolínové sety tak můžete zakoupit v nejlepším poměru kvality a ceny. Naše ceny lze lehce srovnávat s cenou mnohem méně kvalitních trampolín prodávaných v různých obchodních centrech, kde si za stejnou cenu můžete koupit bohužel ve všech směrech ošizenou trampolínu, takové trampolíny jsou šizené jak na kvalitě, tak množství použitého materiálu, které se pak odráží v bezpečnosti a životnosti celé trampolíny.

Samostatnou kapitolou je nákup trampolín přes různé aukční servery, slevové portály a inzeráty na internetu, často od různých polských prodejců, či od prodejců z měst sousedících s Polskem (Český Těšín, Ostrava, Třinec, Liberec), tyto trampolíny jsou nabízeny za velmi „zajímavé“ ceny, ale kvalitu u těchto trampolín by jste hledali opravdu marně a uplatnění případné záruky či dokup náhradních dílů v budoucnu je též naprosto vyloučený.

Při nákupu těchto nekvalitních a levných trampolín ušetříte pouze zdánlivě, u těchto trampolín bývá ošizen počet „U“ noh, počet trubek ochranné sítě a jejich délka, materiál ochranné sítě, materiál krytu pružin, počet pružin a i vybavení trampolínového setu.

 

Úplně nejhorší trampolíny, jsou trampolíny s vnitřní ochrannou sítí o průměru 305cm, tyto trampolíny se k nám dostávájí nejčastěji přes Polsko a Německo, mají obvykle velmi malou nosnost kolem100 kg, pouze tři „U“nohy, které nezabezpečují dostatečnou stabilitu trampolíny, pouze šest trubek ochranné sítě a ke všemu jsou ještě tyto trubky zkrácené a často se tedy ohýbají a vylamují.

Síť je u trampolín s vnitřní ochrannou sítí připevněna pouze v šesti bodech a síť se z tohoto důvodu v těchto místech velmi často trhá, protože je na spoj vyvíjen velmi silný tlak a není rozprostřen do celé plochy švů jako u našich ochranných sítí.

Naše trampolíny s ochrannou sítí s těmito nekvalitními trampolínami nelze vůbec srovnávat, protože naše trampolíny nejsou v žádném směru ošizené a naopak nabízejí celou řadu vylepšených materiálů, které zaručují nejen zvýšenou bezpečnost, ale i mnohem větší životnost nejnamáhanějších dílů.

Zvláště bezpečnost je u trampolín nejdůležitější vlastnost, protože trampolína je převážně používána těmi nejmenšími a proto musí trampolína pro děti být vždy a za každých okolností bezpečná a kvalitní. 

Nejlepší trampolíny pro děti, proto nikdy nesmí být o žádných kompromisech, ale musí vždy a za každých okolností splňovat i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Naše skákací trampolíny jsou vyráběny ve dvou nejprodávanějších a nejžádanějších rozměrech a to v průměru305 cm a průměru366 cm.

Trampolíny305 cm můžete zakoupit ve dvou barevných provedeních a to jako modré trampolíny a zelené trampolíny.

Trampolíny366 cmmůžete též zakoupit v provedení modré trampolíny a zelené trampolíny.

 

Naše zahradní trampolíny tak právě díky své barvě, která je nejen na krytu pružin, ale i na rukávech ochranné sítě, můžete lehce odlišit od trampolín konkurence, které mají obvykle návleky na ochranné síti v černé barvě a vyrobeny z méně kvalitního materiálu, než naše trampolíny.